CSH spol. s r.o.

Přeskočit na hlavní memu vedlejší menu obsah stránky stránku o přístupnosti

Vyhledávání

Kontakty

Centrála Praha:
Wuchterlova 5, 160 00 Praha 6
tel: 226 218 080-5
obchodní odd.: 226 218 084
e-mail: info@csh.cz

Pobočka Ostrava:
Nedbalova 14, 701 00 Ostrava
tel: 597 578 698
mobil: 777 953 168

IČO: 64578771
DIČ: CZ64578771

další kontakty

Internetová konference

Firma CSH zřídila pro všechny zájemce (ať již z řad našich uživatelů nebo kohokoliv jiného) internetovou mailovou konferenci. Mailová konference spočívá v tom, že pokud do konference pošlete na speciální adresu mail (příspěvek do konference) bude v zápětí automaticky rozeslán všem ostatním přihlášeným účastníkům. To vám dovolí diskutovat se všemi účastníky o problémech, pro které byla konference zřízena. Naše konference má jako hlavní téma diskuzi o produktech firmy CSH, o problémech a jejich řešení při jejich používání, o sdělování různých fint, tipů a triků ale také je zde možné diskutovat o daňové a účetní problematice, o problematice při zpracování mezd a při správě domů tede o všem, co se bezprostředně týká produktů firmy CSH. Účast v konferenci je bezplatná, ale předpokládá aktivní účast.


Přihlášení

1.Nejprve se musíte přihlásit jako účastník serveru Pandora

 • klikněte na http://pandora.idnes.cz/user/registration.php
 • tam vyplňte svoje jméno, příjmení, heslo pod kterym se budete přihlašovat a hlavně alespoň jednu emailovou adresu kam vám budou chodit příspěvky z konference a pak kliknete na Registrovat
 • server vám oznámí, že jste byli zaregistrováni a že vám pošle potvrzovací mail
 • až vám mail přijde, proveďte potvrzení registrace podle pokynů v něm uvedených

2. Přihlášení k vlastní konferenci

 • klikněte na http://pandora.idnes.cz/conference/csh/
 • v menu vlevo klikněte na Přihlášení konference; pokud jste nebyli přihlášeni, server vás požádá o přihlášení vaší mailovou adresou a heslem zadaným při registraci
 • protože je konference jen "pro zvané" musí administrátor vaše přihlášení schválit. Proto počkejte až vám přijde mail, že je vaše přihlášení schváleno.

Posílání příspěvků

 • příspěvky posílejte na csh@pandora.cz a odtud vám budou i chodit příspěvky ostatních účastníků.
 • pokud se chcete podívat na příspěvky na webu kliknete na http://pandora.idnes.cz/conference/csh/ a tam si je můžete prohlížet. Pokud na ne chcete odpovědět přímo z webu, musíte se přihlásit (viz bod 2b). Odpovídat přímo na webu však nedoporučujeme, protože pak příspěvek není rozeslán mailem. Odpovídejte proto na příspěvky výhradně mailovými zprávami.

Odhlášení

Pravidla konference

 • Konference je zřízena k diskuzi o programech firmy CSH - problémy při jejich používání, sdělení různých fint a speciálních postupů a k diskuzi na tematiku bezprostředně související s jejich používáním. Můžete se tak mezi sebou radit o daních, zpracování mezd, správě nemovitosti atd.
 • V konferenci jsou zakázány neslušné a vulgární příspěvky, dále příspěvky které by vedly k porušování jakýchkoliv zákonů a rovněž je zakázána jakákoliv reklama. Porušení tohoto pravidla se trestá vyloučením z konference.
 • Pokud někdo má neskonalou touhu zaslat příspěvek, který neodpovídá pravidlu 1. a neporušuje pravidlo 2. může tak ve vyjímečných případech učinit. Takový přípěvek se označuje značkou OT (off topic) v předmětu zprávy.
 • Kazdy příspěvek musí mít v předmětu co nejvýstižnější označení, čeho se týká. Doporučujeme označit ho ješte následujícími zkratkami UCT - účetní problém, MZD - mzdový problém NEM - správa nemovitosti, PVS - PVS komunikátor (např. UCT - Zauctovani odpisu).
 • Příspěvky pište krátce a výstizne. Uvědomte si, že každý příspěvek, který pošlete do konference bude okamžitě rozeslán všem ostatním přihlášeným členům. Jsou zakázány příspěvky bez informační hodnoty.
 • V konferenci se píše bez diakritiky a nesmí se používat formátování HTML (různé obrázky, zvýraznění atd.). Ne všechny mailove programy toto dobře zobrazují.

© CSH.cz     Logo Anawe  vytvořilo Anawe