CSH spol. s r.o.

Přeskočit na hlavní memu vedlejší menu obsah stránky stránku o přístupnosti

Vyhledávání

Kontakty

Centrála Praha:
Wuchterlova 5, 160 00 Praha 6
tel: 226 218 080-5
obchodní odd.: 226 218 084
e-mail: info@csh.cz

Pobočka Ostrava:
Nedbalova 14, 701 00 Ostrava
tel: 597 578 698
mobil: 777 953 168

IČO: 64578771
DIČ: CZ64578771

další kontakty

Profil společnosti

Firma CSH spol. s r.o. se věnuje vývoji ekonomických systémů již od roku 1990. Začínala s vývojem mzdového systému, které vyústily do současného produktu SYSLÍK. Další produkty byly komplexní účetní systémy SYSLÍČEK (pro soustavu jednoduchého účetnictví, naní daňová evidence) a SYSEL (pro soustavu podvojného účetnictví). Od roku 2000 se věnujeme rovněž vývoji programu pro správu bytů a nemovitostí DOMOVNÍK, který jsme v roce 2004 doplnili verzí pro správu nebytových prostor..Všechny programy dodáváme ve verzích pro operační systém Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista. V současné době máme kanceláře v Praze a v Ostravě, kde si s námi můžete domluvit konzultaci či předvedení Vámi vybraného produktu.


Všechny programy byly psány s cílem co nejjednodušší obsluhy při zachování velkého množství funkcí. Také jsme se snažili zachovat v programech možnost opravy dat. Data se tudíž pokud možno neblokují a když už, tak až v okamžiku, kdy je téměř jisté, že nebude nutné do nich provést zásah (např. po roční uzávěrce). I pak je možné data odblokovat. Programy jsou zcela interaktivní, takže libovolná změna je ihned patrná na obrazovce. Závěrkové výstupy je rovněž možné provádět kdykoliv a libovolně často.Všechny programy obsahují generátor sestav, takže výstupní sestavy si uživatelé mohou sami upravovat.


Největší klad oproti konkurenci spatřujeme v použití programovacího jazyku Delphi. Díky tomu jsou programu výrazně rychlejší a zabírají několikanásobně méně místa na disku. Ovládáni je standardní a je možné program ovládat i pomocí myši. Všechny programy pracují i v síti. Jako databázi používáme Paradox a MS SQL server 2000. Vzhledem k daleko vyšší bezpečnosti serverových řešení již všechny nové aplikace vyvíjíme pouze v tomto prostředí.


Pro naše produkty máme zajištěno poradenství, školení, program vám nastavíme, vytvoříme nové tiskové sestavy, speciální výběry pomocí dotazů SQL a poskytneme další služby podle domluvy.


Nechceme Vás zde unavovat přílišným množstvim informací a proto si napište o podrobné informace o produktu, který Vás zaujal. Na požádání Vám rádi poskytneme i CD s demoverzemi všech našich programů, případně si demoverze můžete stáhnout z Internetu.


© CSH.cz     Logo Anawe  vytvořilo Anawe