CSH spol. s r.o.

Přeskočit na hlavní memu vedlejší menu obsah stránky stránku o přístupnosti

Vyhledávání

Kontakty

Centrála Praha:
Wuchterlova 5, 160 00 Praha 6
tel: 226 218 080-5
obchodní odd.: 226 218 084
e-mail: info@csh.cz

Pobočka Ostrava:
Nedbalova 14, 701 00 Ostrava
tel: 597 578 698
mobil: 777 953 168

IČO: 64578771
DIČ: CZ64578771

další kontakty

Mzdy a personalistika SYSLÍK CS

Mzdy a personalistika SYSLÍK je program určen k vedení personální agendy a k výpočtu mezd. Je vhodný jak pro zcela maličké firmy o několika zaměstnancích, tak pro velké firmy s tisíci zaměstnanci. Program je napsán v jazyce Delphi.


SYSLÍK CS je postaven na vysoce bezpečném databázovém serveru SQL server 2000/2005/2008 v třívrstvé architektuře klient / server. Je možné použít i MSDE resp. SQL server 2005/2008 express, což je bezplatná verze SQL serveru. Kromě vysoké bezpečnosti vašich dat máte možnost využít funkce vzdáleného přístupu k datům - pomocí klienta se můžete připojit na server pomocí internetu a můžete využívat replikace dat.


Program počítá mzdu tarifní, hodinovou, podílovou, úkolovou a další složky mezd jako jsou náhrady (dovolená, svátky atd.), rovněž počítá všechny složky mzdy, odměny, ostatní osobní náhrady, nemocenskou, přesčasy, příplatky, daně, sociální a zdravotní pojištění, spoření, půjčky, exekuce, další srážky, v programu je možné použít všechny možné způsoby zdanění. Výpočet je interaktivní, takže ihned po zadání např. dovolené vidíte na obrazovce výsledek. Docházka se zadává jednoduše pomocí grafického kalendáře.


Program tiskne výplatnice, pásky, rekapitulace, přehledy spoření, půjček, hromadné příkazy k úhradě, mzdové, evidenční a zápočtové listy, potvrzení o vyplacené mzdě a sražené dani, statistické výkazy a několik desítek dalších tisků. Uživatelsky si můžete vytvořit další libovolné tisky pomocí zabudovaného generátoru výstupních sestav.


Program mohou používat i rozpočtové a příspěvkové organizace, obsahuje tabulku platových tarifů, hlídání platových postupů, tisk statistických výkazů (pro školství, zdravotnictví atd), výpočet dalšího platu a mnoho dalších funkcí.


Program je díky speciálnímu systému atributů přizpůsobitelný téměř každému podniku. Také mnohé tisky (pásky, mzdové listy, ...) je možno přizpůsobit vašim požadavkům .


Můžete též generovat soubor pro podání příkazů k úhradě pro různé banky, dále soubory pro penzijní pojištění, můžete elektronicky předávat dokumenty pro ČSSZ přes VREP.


Verze PX má přenos dat pro zaúčtování v účetnictví SYSEL PX, verze CS je postavena na stejné databázi se SYSLEM CS, proto zaúčtování mezd probíhá přímo.


Stažení plné verze

Stažení upgrade

© CSH.cz     Logo Anawe  vytvořilo Anawe