Komplexní systémy pro účetnictví, daňovou evidenci, mzdy a personalistiku, správu bytů a nemovitostí,...

Program pro komunikaci s datovými schránkami (DS komunikátor)

Vzhledem k automatickému zřízení datových schránek všem OSVČ a firmám od 1.1.2023, nabízíme program, který usnadňuje práci s datovými schránkami. Nahrazuje připojování prostřednictvím mojedatovaschranka.cz a umožňuje snadnější a přehlednější práci se zprávami. Zprávy také archivuje, takže zůstávají uložené i po 90 dnech. Největší komfort pocítíte, pokud máte více datových schránek, protože v našem programu můžete pracovat se všemi datovými schránkami současně a nemusíte se neustále odhlašovat a přihlašovat mezi schránkami. více informací, objednání a instalace v sekci DS komunikátor.

Po instalaci bezplatné verze START program pracuje v nejvyšší verzi PROFI po dobu 30 dnů. Pokud si během této doby nezakoupíte plnou verzi, přejde po uplynutí této doby program do verze GRATIS a bude dále fungovat v této omezené verzi. Verze GRATIS je zdarma, nevyžaduje registraci a dovoluje spravovat jednu datovou schránku. Porovnání verzí GRATIS, STANDARD a PROFI je ZDE. Počet spravovaných datových schránek u placených verzí STANDARD a PROFI si zvolíte během on-line objednávky.

Aktuality

  • 23. 1. 2024 Nové verze programů SYSEL/SYSLÍK CS verze 5.52, DOMOVNÍK verze 2.46, SYSLÍČEK verze 4.56 a DS komunikátor verze 2.72 na druhou polovinu roku 2024. Popis najdete ZDE, před instalací si jej důkladně přečtěte.

Naše produkty

Ke stažení

iPartner
(zákaznický portál)

Kontakty

Vzdálená pomoc (TeamViewer)

Ceníky

Novinky v legislativě

DS komunikátor