Reference


Syslíka používám k výpočtu mezd už přes třicet let. Jsem velice spokojená, protože nepotřebuji znát dopodrobna zákony týkající se této oblasti. Při správném zadání zvládá vše, i výpočty splátek exekucí. A pokud si nevím s něčím rady, vyřídím telefonickým hovorem se vstřícnou, milou a velice schopnou paní ing. Fešárkovou.

PEGRES obuv s.r.o.
Drahomíra Gřešová

Naše společnost využívá produkt mzdy a personalistika Syslík od roku 1995, později jsme začali používat PVS komunikátor a DS komunikátor. Jako dlouhodobý klient hodnotím naši spolupráci na výbornou. Práce s programy je jednoduchá, jakékoli změny v legislativě jsou ihned zapracovány. Děkuji za osobní a flexibilní přístup, také za ochotu kdykoli pomoci.

INTEC-export a import, spol. s r.o.
Dana Chudobová
Mzdová účetní

Program Syslík od firmy CSH s.r.o. používám pro zpracování mezd a personalistky již více než 20 let. Uživatelské rozhraní Syslíka je přehledné, intuitivní a snadno se s ním pracuje. Nemusíte být odborníkem na software, abyste si rychle osvojili jeho funkce a začali plně využívat jeho potenciál. Funkcionality Syslíka jsou opravdu široké a přizpůsobitelné našim potřebám. Od evidence zaměstnanců a jejich pracovních smluv až po složitější úkoly, jako je generování mezd, odvodů a daní, a všechna možná statistická hlášení. Díky této komplexnosti jsme získali mnohem vyšší kontrolu nad naší personální agendou a výplatami. Velkou výhodou je také integrace s dalšími ekonomickými programy od společnosti CSH s.r.o. , což nám umožnilo snadno propojit Syslíka s našimi účetními a bankovními platformami. To nám poskytlo důvěru v to, že jsou všechny finanční transakce správně sledovány a synchronizovány. A co je nejdůležitější, tým společnosti CSH s.r.o. je neuvěřitelně ochotný a vstřícný. Když jsme měli nějaké dotazy, nebo jsme potřebovali poradit, vždy byli připraveni nám pomoci. Je vidět, že mají hluboké znalosti v oblasti personalistiky a mezd, a jejich podpora nám dělá velkou radost. Celkově bych Syslíka od firmy CSH s.r.o. jednoduše popsal jako neocenitelného společníka pro naši personální a mzdovou správu. Ušetřil nám spoustu času a zjednodušil administrativu, což nám umožnilo věnovat se důležitějším aspektům našeho podnikání. Pokud hledáte kvalitní a snadno ovladatelný software na zpracování personalistiky a mezd, program Syslík od firmy CSH s.r.o. je jasná volba!

Mgr. Karel Bůna