Rezervační systém pro CK - SYSEL cestovatel

Rezervační systém pro cestovní kanceláře SYSEL cestovatel je komplexní systém pro evidenci zájezdů, dopravy a zejména pro rezervaci a vyřizování agendy zájezdů. Program je postaven na Microsoft SQL serveru. K serveru se rovněž můžete připojit přes Internet odkudkoliv ze světa, což využijete pro připojení vašich poboček, které tak mohou pracovat stejně jako v centrále. Dále je možné využít webovou nadstavbu iPartner pro zadávání rezervací pomocí běžného internetového prohlížeče. Rezervační systém je v jednom celku s účetnictvím, takže veškeré úkony při rezervaci a dalším zpracování zájezdů se automaticky zapisují i do účetnictví. To přinese velkou úsporu času.

Katalog zájezdů: rozdělení zájezdů do skupin a podskupin pro snadné hledání, evidence typů ubytování, evidence služeb zájezdu s mnoha dalšími parametry, typy stravování, termíny, texty na voucher, slevy, evidence dopravy k zájezdu, evidence rezervací a objednávek.


Katalog dopravy: zápis rezervace pomocí výběru z katalogu zájezdů a snadného výběru typů ubytování a služeb zájezdu. Evidence účastníků zájezdu včetně služeb vázaných na jednotlivé účastníky, kopie služeb předchozího účastníka, texty na voucher pro objednávku, automatický výpočet slevy a provize pro prodejce, automatické generování faktury účastníkovi, dalšímu plátci (např. zaměstnavateli) a prodejci, sledování plateb, možnost opravy zájezdu (přidání a ubrání služby), generování rozdílových faktur.


Rezervace a objednávky zájezdu: s přímým zaúčtováním do účetnictví, tisk poukázek A, generování souboru SIPO. Automatické přiřazení plateb k předpisu podle variabilního symbolu a podle priority složky.


Tisky: cestovní smlouva, voucher na ubytování, voucher na skipasy, potvrzení objednávky (faktura) proviznímu prodejci, jízdenka, letenka, pokyny na cestu, rooming list, seznam cestovního pojištění, různé seznamy účastníků podle různých kritérií, vyhodnocení zájezdu, vyhodnocení provizních prodejců, atd. Možnost zaslání libovolných tisků e-mailem.


Evidence provizních prodejů: evidence prodejů jiným CK, automatické vytvoření faktury účastníkovi a faktury na provizi. Tisk potvrzení rezervace pro účastníka.


Směnárna: evidence jednoduché směnárny s automatickým vytvářením příjmových a výdajových dokladů v pokladnách, tisk dokladu o směně peněz, výpočet kurzových rozdílů při odvodu peněz do banky, tisk směnárenského deníku.


Práce na vzdálených pobočkách: Díky možnosti připojit se klientskou částí přes internet na data, můžete pracovat na společných datech odkudkoliv ze světa. Stáhněte a nainstalujte si klientskou část programu Sysel/Syslík klient a zkuste se připojit na náš testovací server.


Rezervace webovým prohlížečem: pořídíte-li si nadstavbu iPartner, získáte možnost zapsat objednávku běžným internetovým prohlížečem. Tak mohou vaši prodejci, ale i klienti zapsat objednávku a sledovat její stav. Vstup do ukázky rezervačního systému


Exporty na webové prodejní portály: Invia, Open Travel Network, Dovolená.cz, XTEND.


Stažení plné verze

Stažení upgrade